Choď na obsah Choď na menu
 


Tak teraz niečo o vtelených anjelikoch porozmýšlajte či nim nieste aj vy!!!!!!!!

 

 

Vtelení anjeli prišli na Zem s poslaním pomôcť. Svoje poslanie sú pripravení aj splniť. Je veľmi dôležité, aby svoju pomoc poskytovali vedome.
Prechovávajú voči ľuďom lásku a v každom vidia len to najlepšie. Preto tažko hovoria ”nie”. Sami sebe dokážu odoprieť čokoľvek. Pre nich je typické sebazaprenie, žiaľ u iných toho schopní nie sú.
Často sa ospravedlňujú, že žiadajú o pomoc dokonca niekedy o ňu ani nepožiadajú. Potom prichádzajú pocity samoľútosti, že im nikdy nikto nepomôže a pomáhajú len oni. Môže to prejsť až do neprijemného komplexu, ktorý je sprevádzaný pocitom, že sú všetkými len využívaní. Vtedy ťažko pochopia, že za to všetko sú zodpovední len oni sami.
Uvedomiť si toto všetko môžu, ak pochopia pravidlo dávania a brania t.j. môžem pomáhať a obohacovať iných len vtedy, ak sám viem dávať a prijímať.

Zákon dávania a prijímania je postavený na dokonalej harmónii medzi oboma aktami.
Ženskú energiu charakterizuje prijímanie. Ak vtelený anjel v ženskom tele viac dáva, vytvára sa v duši nerovnováha, v ktorej prevláda mužská energia. Ak vtelený anjel v mužskom tele veľa prijíma, je to dôvod vyčerpania.

Vteleným anjelom neprekáža dodržiavať pravidlá, skôr majú obavy porušiť ich. Pre nich je charaktestická práca pilnej včielky, puntičkárstvo a potreba poriadku.
Často vykonávajú profesie, ktoré potrebujú veľké srdce a trpezlivosť.

Tieto bytosti sa prevteľujú niekedy len na okamžik do ľudských tiel ako záchrancovia, aby zabránili tragédii a potom veľakrát zmiznú bez stopy. Sú však aj anjeli, ktorí sa rozhodnú pre celý život vo fyzickej podobe na Zemi a potom sú to tí najvzácnejši šíritelia svetla na planéte Zem.

Charakterizujú ich:

 • milá tvár v tvare srdca alebo okrúhla
 • anjelský vzhľad, bez ohľadu na pohlavie
 • krásne vykrojené pery a veľké, plaché oči, ktoré vyžrarujú lásku a nevinnosť
 • sklon k prejedaniu sa a ťažkosti s nadváhou
 • rodia sa v astrologických znameniach leva, býka, škorpióna a vodnára
 • ich profesia súvisí s pomáhaním druhým (učitelia, letušky, lekári, zdravotné sestry, poradcovia)
 • zosvetľujú si vlasy bez ohľadu na rasu
 • nedokážu povedať “nie” a trpia, ak im druhí pomáhajú
 • majú radi anjelov a zbierajú si rôzne obrázky, sošky, predmety a knihy o anjeloch
 • majú viac strážnych anjelov ako ostatní
 • ich aura žiari veľmi intenzívne a svetle

Majú sklon zamilovať sa do potencionálu druhého človeka a snažia sa ho doviesť k jeho naplneniu. Ich vzťahy sa vyznačujú obojstrannou závislosťou; typickými partnermi su alkoholici, narkomani, … Zotrvávaju vo vzťahoch oveľa dlhšie ako ostatní.

Najčastejšie choroby, ktoré vtelení anjeli majú, sú fibromyalgia a chronický únavový syndróm. U žien sa vyskytujú časté gynekologické problémy.

Vtelení anjeli majú schopnosť preniknúť na povrch veci a vďaka tomu vnímajú v druhom človeku jeho skrytý talent, potenciál a božskosť.
Vtelený anjel pristupuje k vzťahu ako k úlohe. Majú často priateľov alebo aj milencov, ktorí svoj potenciál potlačujú rôznymi závislosťami a tým ho aj oslabujú. Snažia sa svojím partnerom pomôcť prekonať pochybnosti o sebe samom a priviesť ho k tomu, aby začal svoj potenciál a talent využívať. Toto bohužiaľ často vedie k frustrujúcim vzťahom.
Vtelený anjel nechápe, prečo jeho partner nevyužíva situácie a hanobí jeho snahu mu pomocť. Na druhej strane partner nechápe, prečo by sa mal svoj postoj meniť.
Vtelený anjel verí, že ak dodá svojemu partnerovi veľa lásky a donesie mu aj “modré z neba”, pomôže uzdraveniu jeho duše. Je to v poriadku, ak partner cíti, že uzdravenie potrebuje, prijme ho ak je v štádiu, aby jeho uzdravenie bolo umožnené. V opačnom prípade dochádza k ťažkostiam vo vzťahoch.

Sú fyzicky atraktíni a majú láskyplnú povahu.
Známi sú svojou vytrvalosťou, húževnatosťou a odporom k zmene. Neboja sa náročných úloh a neskončia, kým niesú hotoví.

Nemajú problém nadviazať priateľské a partnerské vzťahy ale nie sú schopní ich naplňujúco vytvárať. Hrajú v nich úlohu poradcu, lebo sú schopní počúvať problémy aj celej rodiny. Pri ich partneroch a priateľoch ich stále prenasleduje jedna otázka: “Ako mu môžem pomôcť?” Akonáhle však začnú hovoriť o svojich problémoch, priatelia rozhovor okamžite ukončia. Tu dochádza v živote vtelených anjelov opäť k nerovnováhe dávania a prijímania, kedy sa samy seba pýtajú: “A kto vypočuje mňa?”

Sú často zoslaní do disfunkčných rodín ako stražni anjeli. V takých rodinách sa ako deti cítia sami a akoby adoptovaní. Členovia pozemskej rodiny sa im zdajú byť cudzí. Je to aj pochopiteľné. Narodili sa do dotyčnej rodiny, aby im pomohli.

Dôležité je tu pre obe strany pochopenie, že vzťah je pre každého zúčastneného úlohou, cez ktorú sa môžu obaja vyvíjať a rásť.
Všetky vzťahy si vyberáme sami, či už vedome alebo nevedome.

Týmto vteleným anjelom pomáha vnútorná podpora a porozumenie ostatných anjelov.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Anjel2

(Leontiyna, 26. 12. 2019 14:27)

Tie sceny kde su prilis nezny a mily k sebe
Plnolasky co ja nemam
A chcem sa opytat aj ze moze byt anjel aj transka ?
Lebo ja som trans dievca,
Dakujem

Anjel

(Leontiyna, 26. 12. 2019 14:24)

Ahoj no podla tohto mam byt anjel ??
Mam rodinu kde sa citim cudzo aj milenecke vztahy co nevychadzaju
Nevera maly nezaujem atd zo strany partneriek , a tiez podla ineho clanku
Citlivost-empatia ku druhym , lahko sa spriatelim a bavi ma vypocut
si ich problemy, a aj precitlivelost na sceny vo filmoch kde iny
trpia alebo naopak prilis romanticke sceny

....

(niekto, 20. 2. 2011 14:48)

Prepáčte že sa pýtam takú hlúpu otázku,ale neviem či niekomu z najbližších povedať o tom že som vtelený anjel.Nevedomosť ľudí okolo mňa o tomto fakte mi robí totiž problémy.Ubíja ma to.Prosím poraďte mi.Ak áno čo mám robiť.Ak nie prečo?Prepáčte ešte raz, ale túto radu skutočne potrebujem.Som vám zaviazaná.Ďakujem...:D

Re: ....odpoveď

(Miki , 3. 10. 2019 22:34)

Nie nehovor to nikomu, neuverili by ti. Skôr by ťa vyhlásili za blázna. V tichosti pozoruj a pomáhaj iným.

Measuring Blood Weight

(AMawarrack, 8. 10. 2018 1:30)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-canada-online-pharmacy/

Your Orient To Blood Exigencies Numbers

(Asolestymnrery, 24. 7. 2018 19:58)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-pfizer-belgique/

kirleanova fotografia

(Laura, 2. 2. 2017 14:56)

Dobry den ked som sa bola fotit fotoaparatom na auru ...Pani mi povedala,ze nemozem chodit ako anjel v ludskom v tele ...vraj nemam vyvazene prijimat a davat a vsetko davam zo seba von moja energia smeruje von a strasne malo robim pre seba...a narodila som sa rodicom s ktorymi tazko vychadzame ,pretoze ja som citliva a dalsi moj problem stale kazdemu nieco vysvetlujem ako poradca ..ta Pani mi este povedala ,ze nemam ludom svietit na problem a mam ludi nechat zit v iluzii ,ze ludia chcu zit v iluzii..,.a ano som v muzskej energii ,ale nemam sajnu aku tuto energiu vyvazit co mam robit ?ani sa mi nechce verit ,ze take nieco existuje ....este mi ta pani povedala ,ze u mna sa da hovorit o telepatii a om jasnovidectve ,ale blokujem si to 5 cakrou ..neviem co mam s tym robit ,hlavne s tou energiu prijimat a davat -neviem kde robim chybu a stale som unavena roky rokuce vkuse sa mi chce spat ..dakujem

Som jednou z nich

(Andrea, 5. 6. 2016 15:14)

Krásne a výstižne napísané. Som tiež jednou z nich, bolo mi to oznámené a vzápätí potvrdene ďalšími troma vestcami. Presne to sedí od môjho detstva az po súčasnosť.. A často to mám ťažké práve pre tu snahu hľadať len to dibro.

som zmätená

(Andrea, 3. 5. 2016 19:50)

Nedávno som sa dozvedela, že som vraj anjel.. Od fotili moju energiu, a veľmi žiari, je iná

anjeli

(katka matiszova, 26. 10. 2014 12:12)

Dobry deň na mňa tiež platí ze na seba zabudam a ked treba pomôcť som tam.Od detstva vnímam keď niekto zomrie cítim vôňu venca a vnimam aj vidím ajelov v mojom dome je to krasny pocit keď aj mňa si niekto všimne.Pekny den.

....

(Spiša, 10. 12. 2013 21:10)

Tak ľudia ako sorry ale tak toto???ako vidím tým ľudom ná tom sk to dobre udrelo do hlavy že vteleni anjeli skôr ste vteleni dementi ktorý by sa mali ísť dát liečiť na psychiatriu a plne súhlasím s michaelou radšej sa pomodlite a proste boha o odpustenie za tie vaše bludy a za to vaše ruhanie ako vidím tak anjelské sekta fici v plnom prúde a blázni sa zapájajú

odpoved.

(chief, 1. 12. 2013 18:55)

Mam ten isty problem aj ja som velky vteleny judas iskariotsky.Myslim si,ze Ta natrem,ze Ti uz fantasticky kuruje.V Pezinku si stym uz poradia.Vela zdaru a pokrokov v liecbe.

...

(michala, 29. 8. 2013 21:36)

Toto je zas len nejaka sprosta anjelska sekta ludia by sa mali skor pomodlit ako uvazovat nad tym ze su vteleny anjeli.....je to hovadina taka ako vsetky vestice co tvrdia ze komunikuju s anjelmi pritom komunikuju s diablom zamyslite sa nad sebou

...

(angel, 8. 6. 2012 12:48)

chcela by som sa spytat ci moze byt pozemsky aniel aj v znameni kozorozca...

:):):)

(Angel, 24. 5. 2011 22:16)

Moja kamarátka mi povedala , že čítala knížku o vtelených anieloch a že jej ten popis dokonale sedí na mňa ... tak som si povedala že mrknem na net či je tu o tom niečo písané a zistila som že je to pravda :) Konečne som pochopila prečo sú niektoré veci v mojom živote tak ... vážne mi to pomohlo :) A ukázalo sa že tá kamarátka bude tiež anjel :) "niekto" myslím že by si to nemala hovoriť možno by im to prišlo smiešne a podobne ... lepšie je ked o tom vie čo najmenej ludí :)

vtelení anjeli

(Zuzana, 17. 7. 2010 16:46)

Ahojte,od mojej 30tky sa náhodne dostávam do kontaktu s ludmi čo vidia anjelov a do kontaktu s nadprirodzenými javmi.Stále ma to tým smerom ťahalo už od malička ale teraz sa stretávam náhodne alebo ku men prídu taký ľudia.V piatok ku mne prišiel tiež jeden muž do práce, že ho niečo pritiahlo a povedal mi že patrím medzi vtelených anjelov.Chvílu sme sa rozprávali a tak ma to zaujalo že som si našla o vtelených anjeloch niečo na internete a takmer som zabudla zavrieť ústa ako veľa vecí na mňa sedí a veľa vecí som o svojom živote pochopila.Týmto žiadam o radu kde v Nitre je niečo kde by som sa mohla dozvedieť viac.Chcela by som sa naučiť meditovať atď.Poradí mi niekto? Na mail zuzana08@gmail.com díky

Anjeli

(Maaackaa, 31. 1. 2010 3:32)

Mas pravdu Bosorka vystihol to dost dobre..
A mas pravdu nie kazdy na to pride ci je anjel ci niekto s inej ryse ci len nova mlada dusa..
Aj ja som jedna z anjelov ;o) a ktomu stara dusa ;o)

Vtelení anjeli

(Bosorka, 24. 9. 2009 13:21)

Veľa si vystihol čo sa týka povahy pozemských anjelov. Je ťažké na to prísť, kto v skutočnosti je jeho duša. Keď človek na to príde, anjelské bytosti sú mu nablízku. Som jedna z nich.....:o)